4 tipy na interiérové dveře, u kterých se praktičnost propojuje s designem

dveře
4 tipy na interiérové dveře, u kterých se praktičnost propojuje s designem

Dveře už neplní pouze funkci oddělovače místností, ale stávají se plnohodnotným designovým prvkem v interiéru. Poznejte interiérové dveře, ze kterých by byl nadšen nejeden bytový architekt.

Přestože se klasické interiérové dveře těší stále velké oblibě, stále častěji se v interiérech začínají objevovat dveřní křídla jdoucí ruku v ruce s moderním designem. U společnosti Plancher naleznete jak typická plná dveřní křídla z obvyklých materiálů a povrchových úprav, tak dveře, které se stanou jedinečnou součástí stylových prostor.

Interiérové dveře 4x jinak a přesto 4x dokonale

Načerpejte inspiraci z našich 4 jedinečných tipů na moderní interiérové dveře.

Bílé interiérové dveře - v jednoduché eleganci je síla

Minimalismus je v bytovém designu stále oblíbeným směrem. Pokud jste příznivci hladkých linií a uhlazeného vkusu, nechte se omámit vkusnými interiérovými dveřmi Porta Doors Porta DESIRE, jejichž bezfalcová varianta dokonale zapadne do minimalistického prostoru. Tyto dveře dodají interiéru charakter, ale zároveň na sebe nebudou strhávat pozornost.

Přírodní vzhled ve stylovém dekoru

Velmi často inklinujeme k přírodnímu stylu, který nám dodává pocit souznění s přírodou. Dřevěné dekory jsou velmi oblíbené zejména v rodinných domech a bytech. I dřevo může působit vytříbeným dojmem. Interiérové dveře Verte Premium D ve střízlivém dekoru Portasynchro 3D v kombinaci s jednoduchým prosklením jsou toho jasným důkazem.

4 tipy na interierove dvere 1

Netypicky typické sklo si pohraje s vaší představivostí

Sklo je tradiční materiál, a přesto se s ním u interiérových dveří často nesetkáváme. Prosklené dveře přitom dokáží vytvořit úplně nové rozměry v prostoru, který oddělují. Celoskleněné dveře Erkado Graf mají odolné tvrzené sklo silné 8 mm. Zdobit je může elegantní grafika.

Najděte půvab v různých stupních prosklení

Chcete variabilitu a přesto jednotný styl? U interiérových dveří Invado Strada najdete obojí. Okázalost vzhledu se zde propojuje s hravostí reprezentovanou různým typem prosklení, kdy si můžete vybrat, zda chcete prosklít jeden či dva průzory nebo žádnou část dveří. Záleží jen na vás.

Stvořte si dveře pro váš originální interiér

Hrajte si s designem a nechte se učarovat možnostmi interiérových dveří - plné, prosklené, otočné, posuvné, levé, pravé, falcové, bezfalcové, různé dekory, povrchy a materiály. Variant je tolik, že vybrat si ty pravé může opravdu kdokoli. S výběrem Vám rádi poradí odborníci z již zmíněné společnosti Plancher, která je navíc schopna dodat veškeré interiérové dveře z jejich nabídky i jako posuvné dveře (a to jak na stěnu, tak do pouzdra) a to za stejnou cenu jako klasické otočné dveře.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit