Prodávejte kvalitní oblečení za dobré ceny

oblečení
Prodávejte kvalitní oblečení za dobré ceny

Chcete vlastní second hand nebo outlet? Stačí si najít vhodný prostor a začít.

Pokud nevíte, jak na to, obraťte se na firmu Opatex, second hand velkoobchod s nejširší nabídkou u nás. Pracovníci firmy vám poradí, jak začít, jaké zboží a v jakém množství objednat a jak se poprat s nastavením správných cen a na co si dát pozor.

Navíc se společnost Opatex může stát spolehlivým dodavatelem vašeho obchodu, který vám zajistí pravidelnou dodávku kvalitního oblečení z druhé ruky, aby váš second hand prosperoval. A pokud nechcete otevírat second hand, můžete mít zcela nové oblečení kvalitních značek ze starších kolekcí za skvělé ceny. Outlety jsou druhou variantou, jak se oblékat kvalitně a za rozumné peníze. Také outletovou nabídku Opatex zajišťuje a vy tak budete mít spolehlivé dodávky.

Firma disponuje sklady s plochou 15 tisíc m2 v Opatově u Svitav, kde se denně vytřídí tuny textilního zboží. Pracuje na tom 150 proškolených pracovníků firmy, kteří hodnotí kvalitu, druh a obnošenost oblečení. Jen to nejlepší odtud zamíří do obchodů. Poškozené oblečení se posílá na další zpracování a nejméně kvalitní se vozí mimo Evropskou unii.

Firma Opatex ve svém online katalogu nabízí dětské, pánské i dámské oblečení, bytový textil, módní doplňky a hračky. Žádný zákazník pro ně není dost malý, protože firma Opatex své obchodní partnery neomezuje minimálním objemem nákupu. Koupit si lze klidně i jediný kus, nebo naopak nakupovat ve velkém na váhu.

Přetříděný textil se používá praktický systém vysokopevnostních kartonových krabic, které si fixují PET páskou. Zboží je tak chráněno před pomačkáním, prachem i vlhkostí a lze poslat kamkoli po celé České republice. Objednané zboží se odesílá doporučeně nebo na dobírku, případně si ho lze odebrat také osobně v sídle firmy.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit