Bydlení v Praze, jenž je baby friendly

bydlení
Bydlení v Praze, jenž je baby friendly

Kdo by nechtěl žít v novostavbě na dobré adrese a ještě k tomu mezi slušnými lidmi? Ba co víc, mezi lidmi podobného smýšlení? Mezi mladými rodinami s dětmi? Patříte-li mezi třicátníky a čtyřicátníky, kteří mají malé děti nebo rodiny právě plánují, zbystřete! V Malešickém Háji jsou k mání poslední byty, v nichž budete mít za sousedy lidi v obdobné situaci.

Projekt Malešický Háj je totiž jako stvořený pro rodiny s dětmi a dá se bez mrknutí oka pojmout za baby friendly. Byty Malešice nabízí rodinám tolik potřebný komfort, klid, bezpečí a dostupnou zeleň, kde budou zejména maminky s malými dětmi trávit hodně času. Zjara se sem bude stěhovat více než stovka rodin, které okouzlilo zdejší prostředí a dobrá logistická schopnost spojit se s centrem.

bydleni v praze 1

Nové byty za solidní peníze

V pěti moderních domech zde bylo postaveno 107 bytů o velikosti 1+kk až 5+kk. Každý byt vždy doplňuje předzahrádka, balkon či terasa, ve dvou podzemních podlažích každého objektu jsou umístěny sklepní kóje a garážová stání. V současné době jsou k prodeji poslední volné jednotky. Pořídit jednopokojový byt zde lze od 4,9 milionu korun, což je na Prahu senzační cena.

Poptat nový byt v Malešicích není nikterak náročné. Stačí vyplnit dotazník na webu projektu nebo zavolat na telefonní číslo developera 800 26 60 60. Ten vám zprostředkuje nejen základní informace, ale navíc dokáže v dnešní nejisté době zajistit i příznivou hypotéku s nejvýhodnějšími podmínkami na trhu.

Splátkový kalendář hypotéky od Hyposervis Consulting platí jak pro financování nemovitosti z vlastních zdrojů, tak pomocí hypotečního úvěru. Minimální vklad vlastních prostředků je 20% kupní ceny, hypotéku je tedy možné čerpat až do výše 80% kupní ceny jednotky.

bydleni v praze 2

Společný život v sociální bublině

Bydlení v Malešickém Háji je vstupenkou mezi domovy s baby friendly přístupem, kdy vás nikdo nebude plísnit za to, že vaše děti brečí, dupou nebo si hrají na balkoně. Najdete zde pochopení a porozumění, protože budete žít mezi svými. Vaše ratolesti budou společně vyrůstat s vrstevníky a vy zde najdete nové přátele na celý život a ba co víc, vaše děti za pár let možná i novou lásku.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit