Jak si sjednat pojištění nemovitosti jednoduše a z pohodlí domova?

pojištění
Jak si sjednat pojištění nemovitosti jednoduše a z pohodlí domova?

Přestěhovali jste se právě do nového nebo vás stěhování v nejbližší době čeká? Ačkoliv může být celý proces změny adresy trvalého bydliště náročný a chaotický, rozhodně byste neměli zapomínat na sjednání pojištění nemovitosti. Stačí vám k tomu pár minut a váš dům bude chráněn před spoustu nechtěných událostí.

Pojištění nemovitosti versus pojištění domácnosti

Když už je řeč o pojištění nemovitosti, měli bychom zmínit také pojištění domácnosti. Řada lidí si totiž tyto dva produkty plete. Zatímco pojištění nemovitosti se vztahuje na veškeré pevné části vašeho domu, pojištění domácnosti se vztahuje na vše, co lze z vašeho domova odnést – televizi, nábytek, cennosti a podobně. Nejlepším řešením je tak sjednání obou pojistek.

Jak si sjednat pojištění z domova? Stačí se připojit k internetu

Kvůli sjednání pojištění nemusíte opouštět pohodlí svého gauče. Stačí vám, když se pohodlně usadíte, vezmete si k sobě přístroj s připojením k internetu a dáte se do sjednávání. Na stránce pojišťovny stačí vyplnit, v jakém typu budovy bydlíte a zadat obytnou plochu v metrech čtverečních. Jakmile tyto informace odešlete, obratem obdržíte nabídku. Pokud s ní budete spokojeni, vše je již otázkou několika minut.

Proti čemu vás pojistka chrání?

V pojistce jsou zahrnuty běžné i ty méně obvyklé scénáře. Chráněni tak budete například před výbuchem, úderem blesku, pádem stromu, srážkovou vodou, krupobitím, vichřicí, záplavou, přepětím, ale třeba i před pádem letadla. Tím samozřejmě nechceme přivolávat nejhorší možné scénáře, ale vždy je lepší, když budete připraveni i na to nemyslitelné a pojistku nemovitosti si sjednáte včas.

Vyhraďte si pár minut svého času a posaďte se na chvilku k notebooku nebo chytrému telefonu či tabletu. Pojištění nemovitosti si sjednáte rychle, snadno a v pohodlí svého domova.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit