Maturitní šaty 3x jinak - líbí se vám jednoduché, luxusní nebo princeznovské?

šaty
Maturitní šaty 3x jinak - líbí se vám jednoduché, luxusní nebo princeznovské?

Vybírat šaty na maturák není jednoduché. Nechte se inspirovat třemi úchvatnými styly maturitních šatů, podle kterých si můžete vybrat své vlastní plesové šaty, se kterými zazáříte během stužkování i na tanečním parketu.

Když se snoubí jednoduchost a elegance

Jednoduché maturitní šaty jsou vždy sázkou na jistotu. Přiléhavý živůtek a splývavá sukně působí elegantně, smyslně a důstojně. Tento styl bude slušet každé dívce, která chce zazářit svou osobností a nepotřebuje k tomu výrazné šaty. Pokud sáhnete po jednoduchých maturitních šatech, myslete na to, že je u nich důležitá kvalita materiálu, který vyniká tím více, čím méně je na šatech výšivek, třpytivých doplňků, volánků nebo nařasení.

Investice do kvalitních maturitních šatů nemusí být přitom nijak závratná. Krásné a přitom jednoduše elegantní šaty na maturák najdete v nabídce prodejny a půjčovny maturitních šatů Nuance. Značky Marfil nebo Pronovias nabízejí maturitní šaty jednoduchých střihů v mnoha provedeních. Výhodou maturitních šatů s jednoduchým střihem je i to, že se dají poté nosit jako běžné šaty na plesy nebo do společnosti. Zauvažujte nad tím, jestli by nákup takovýchto maturitních šatů nebyl lepší než jejich půjčení.

maturitni saty 3 jinak 1

Užít si luxus není hřích

Pro dívky, které se nechtějí držet zkrátka a touží po přepychovém vzhledu, se hodí luxusní maturitní šaty se všemi přepychovými prvky, které k nim patří - netradiční střihy, sexy živůtky, bohaté sukně, volány, mašle, důmyslné řasení, vysoké rozparky i zajímavé materiály. Úkolem luxusních šatů na maturitní ples je upoutat pozornost nebo dokonce šokovat svým neotřelým vzhledem.

Vyrazte do půjčovny maturitních šatů a nechte se okouzlit bohatstvím střihů i barev, které luxusní šaty nabízejí. V tomto případě je vhodnější si šaty půjčit, protože se nepředpokládá, že byste v luxusních a nezvykle pojatých šatech vyrazily na jinou akci. Dívejte se po značkách Tarik Ediz nebo Mori Lee, které jsou na luxusní maturitní šaty specialisté.

maturitni saty 3 jinak 2

Načančané a přesto dokonalé v každém ohledu

Řada dívek se na svém maturitním plese chce cítit jako v pohádce a přesně pro ně jsou ideální princeznovské maturitní šaty, které dokáží z Popelky udělat krásnou princeznu. Princeznovské plesové šaty mívají živůtek zdobený krajkou, třpytivými aplikacemi, sexy řasením nebo jemnými doplňky, jako jsou mašle nebo umělé květy a bohaté, nadýchané sukně.

V případě princeznovských šatů na maturák není potřeba držet se u země ani při výběru barev. Červené, černé, modré, zlaté, fialové, tyrkysové nebo zelené maturitní šaty jsou v tomto případě přímo nutností. Princezny totiž nejsou žádné chudinky, které by seděly v koutě, naopak se těší, jak jejich krásné šaty budou dělat parádu při každém kroku. Šaty na maturák v princeznovském stylu nabízí například značky Alyce Paris, Jovani, Mori Lee a Tarik Ediz.

Načerpaly jste dostatek inspirace a zjistily, jestli pro vás budou lepší jednoduché, luxusní nebo princeznovské šaty na maturák? Neváhejte a vyzkoušejte si je v prodejně nebo půjčovně maturitních šatů, kde vám s výběrem těch nejlepších šatů na maturák pomohou.

maturitni saty 3 jinak 3

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Doporučené články